Dubové postele

nejen pro Pardubice

Poohlížíte se po nové dřevěné posteli?
Stará manželská postel se vám rozpadla, nebo se vám na ni špatně spí?
Chcete již konečně dřevěnou manželskou postel, ze které ráno vstanete svěží a odpočatí, bez bolesti zad, bez toho, aby jste byli celí rozlámaní?

Přijďte se podívat k nám do naší vzorkové prodejny do obce Voleč u Pardubic, nedaleko Hradce Králové, nebo navštivte naší prodejnu v Praze Běchovicích. V obou našich prodejnách na vlastní oči uvidíte jaké bytelné dubové manželské postele dokážeme pro vás vyrobit.

Bytelné dubové manželské postele z naší výroby užívá již více 310 spokojených spáčů.

Vůbec nám nevadí jestli se ti spáči v noci různě budí, nebo s sebou všelijak melou. Ani to s tou naší dřevěnou postelí nehne, když lidé se sebou různě na posteli všelijak mlátí a převrací se, nebo dokonce jestli jsou náměsiční. Manželským postelím vyrobeným v naší truhlářské dílně, nevadí ani ti, co si rádi užívají různých postelových radovánek v jakékoliv intenzitě. Všechny manželské postele jsou vyráběny v té nejvyšší možné kvalitě s intenzivní výstupní kontrolou každého detailu a každé maličkosti. Postele vyrobené od nás nevydávají vrzavé a ani jiné strašidelné zvuky .

Našim vyrobeným dubovým manželský postelím tak věříme, že se nebojíme vám dát záruku ať na manželskou postel či na postel jednoduchou záruku 20 let. Jestli vám naše postel nevydrží alespoň 10 let, tak vám zdarma vyrobíme postel novou.

Vyrobíme pro vás postel z dubového dřeva, které je v našich podmínkách to dřevo nejušlechtilejší, nejkrásnější s velice výraznou kresbou. Hodnota dubového dřeva neklesá, oproti jiným masivům jako je olše a bříza nedávno ještě zvané jako dřevo plevelné. Takže ani vaše postel nebude klesat na ceně.

Skromnou náhražkou dřeva dubového je dřevo bukové – ovšem bez kresby a elegance.

Manželské postele vyrobené pro vás z dubového dřeva, budou mít vysokou pevnost a trvanlivost. Tyto typy dřevěných postelí jsou velice tuhé a bytelné. Na výrobu vaší postele vybereme pouze a jenom ten nejkvalitnější materiál. Povrchovou úpravu vám provedeme pouze zase těmi nejodolnějšími a nejkvalitnějšími laky, které používáme, dvousložkové polyuretanové.

Dále používáme i laky vlastní, ale jen ty nejlepší a jen přírodní materiály a přírodní produkty. Značky OSMO a KREIDEZEIT, je to matný trend (je však náročnější na údržbu). S takovouto povrchovou úpravou nazýváme postele „zdravý nábytek“ nebo také „zdravé spaní“.

Tyto materiály neobsahují žádné chemické produkty, které by měli nějaký špatný vliv na vaše zdraví a nebo by nějak škodili lidskému organismu.

Veškeré používané dřevo na výrobu dubových manžeslých postelí je pouze z tuzemských lesů, protože:
- dřevo z našich lesů patří mezi špičku v kvalitě a pevnosti
- rádi podporujeme český trh a dáváme tím našim lidem práci

Dřevo na výrobu vaší nové dubové manželské postele je pouze přírodně sušené a dosoušené v sušárnách na potřebnou vlhkost 7 % až 8%. Tato optimální vlhkost dřeva, která zajišťuje správné vlastnosti dubového dřeva je striktně dodržována po celý výrobní proces postele, přes uskladnění až po vlastní dopravu postele až k vám.

Další nezbytný doplněk našich dubových postelí je kování. Veškeré kování je z naší vlastní výroby. Totiž ani to nejkvalitnější kování na trhu jsme nedokázali uznat jako vhodné pro výrobu postelí z naší truhlářské dílny. Na prvním místě je zatím ještě u nás spokojenost zákazníka s nadstandardně kvalitním výrobkem. Sice dodržováním těchto našich standardních podmínek při výrobě se dostáváme s cenovou hladinou trošku výše, ale dobře vyspalý zákazník s úsměvem na tváři nám přeci jenom stojí zato.

Rošty pod matrace vám namontujeme pevné, nezničitelné z naší vlastní výrobní produkce. Dále v nabídce máme pro vás připraveny možnosti namontování kvalitního motorového ovládání s možností využití dálkového ovladače. Tyto rošty do postelí jsou dimenzovány až do váhy 120kg, s možností nastavení tuhosti lamel. Zvláště tato varianta je vhodná pro latexové matrace.

Vidíte, že i spáč, který má trošku nadváhu, se nemusí bát ulehnout na námi vyrobenou postel a dokonce se ani nemusí bát padnout znaven na tuto postel.

Přijďte ZDARMA porovnat rozdíl mezi postelí a „postelí“.

Dřevěné bytelné a kvalitní postele, nejen vyrábíme na zakázku, máme však i několik postelí typizovaných rozměrů, které jsou okamžitě i k prodeji.

Náš pracovní záběr jsou hlavně tyto města a okolí: Pardubice, Hradec Králové, Jaroměř, Náchod, Hořice v Podrkkonoší, Dvůr Králové nad Labem, Nymburk, Poděbrady, Chrudim, Litomyšl, Sadská, Český Brod, Praha, Kolín, Čáslav, Kutná Hora,

Fotogalerie

Naše práce

Kontakty

Neváhejte se s námi spojit

Provozovna VOLEČ

Voleč 133
Lázně Bohdaneč 533 41

IČ: 27520374
DIČ: CZ27520374

 +420 777 280 880
 josefhoryna@post.cz