Provozovna Voleč - t.: 777 280 880
více v kontaktech >>

E-SHOP
kuchyněpostelestoly / židlebalkóny

Kusový nábytek

Náš sortiment se také soustřeďuje na výrobu kusového nábytku ke které používáme výhradně kvalitní dřevo. Dřevo je nejstarším používaným materiálem k výrobě nábytku. Jedná se o přírodní materiál, který kolem sebe šíří typickou vůni, je příjemný na omak a hodí se do každého interiéru. Různá struktura let a žilkování činí z každého kusu nábytku nezaměnitelný originál. Jako přírodní, obnovitelný zdroj nezatěžuje životní prostředí a je lehce zpracovatelný. Má nejlepší předpoklady pro to, aby se z něj stal materiál pro zdravý nábytek.

Proto jsme se rozhodli všech těchto vlastností bezezbytku využít a vyrábíme pro Vás „ZDRAVÝ NÁBYTEK“ .

Do českých domácností se navrací touha po velkých a masivních knihovnách, které by vypovídaly o vkusu a zálibách majitelů. Naše truhlářství na tuto skutečnost reaguje a rádi Vám reprezentativní knihovnu do Vašeho domova navrhneme a zhotovíme.

K zútulnění Vašich obývacích pokojů Vám můžeme také nabídnout televizní stolky, prosklené skříně a další nezbytné úložné prostory. V poslední době si naši zákazníci také oblíbili dřevěné obložení tradičních krbů. Tato jednoduchá záležitost dokáže sjednotit a velmi zútulnit celý obývací pokoj.

Našim regionem jsou hlavně tyto města: Pardubice, Chrudim, Hradec Králové, Kolín, Litomyšl, Vysoké Mýto, Havlíčkův Brod, Chotěboř, Poděbrady, Nymburk, Sadská, Praha, Čáslav, Kutná Hora, Říčany u Prahy, Český Brod, Hořice, Dvůr Králové nad Labem, Jičín, Náchod,

Fotogalerie:

Jídelní židle | Truhlářství | Jídelní stoly | Kuchyně na míru | Nábytek na míru | Masivní nábytek | Dubový nábytek
Nábytek pro dokonalé bydlení
(c) 2013 Design: Branický grafický ateliér a Tvorba INTERNETOvých stránek