Provozovna Voleč - t.: 777 280 880
více v kontaktech >>

E-SHOP
kuchyněpostelestoly / židlebalkóny

Kuchyně z masivu nejen pro Pardubice

Kuchyně je nepostradatelným centrem domácnosti, kde se setkávají rodiny po generace. Kuchyně od Truhlářství Horyna uspokojí každého zákazníka.

Správně ergonomicky navržená kuchyně Vám ušetří místo, čas i finance

Moderní kuchyně to už není pouze malé pracovní místo, shluk skříněk, poliček a kredence, jak jsme  zvyklí vídat ve filmech pro pamětníky. Nyní se klade důraz na velkou a prostornou pracovní plochu, dostatek úložných prostor a celkovou funkčnost, která jde ruku v ruce s designem. Kuchyně se stala místem, kde netrávíme čas proto, abychom něco uvařili, ale aby nás vaření bavilo. Všechny tyto aspekty máme při návrhu kuchyně na paměti a řídíme se jimi. Kuchyně od Truhlářství Horyna jsou vyrobené pro konkrétní lidi s konkrétními potřebami.

Kuchyně na míru podle Vašich požadavků 

Nezáleží na tom, jestli ve Vaší domácnosti v kuchyni kraluje žena nebo muž. Ani na tom, zda preferujete venkovský styl či jste spíše zastánci moderních linií. Naše Truhlářství Horyna zhotoví kuchyni na míru Vašemu interiéru tak, abyste se v ní cítili dobře a plně splňovala vše, co od ní očekáváte.  Naše kuchyně jsou velice bytelné a vydrží generace strávníků. K jejich výrobě používáme masivní dřevo, které jsme schopni zpracovat v mnoha tvarech, designech i provedeních. Nezastaví nás ani individuální přání, malé, stísněné a zkosené prostory a nestandardní vestavěné spotřebiče.

Výhody kuchyně na míru 

  • Navrhneme kuchyni přesně pro konkrétní interiér.
  • Nemusíte se smiřovat s kompromisy. Kuchyně bude přesně taková, jakou si budete přát.
  • Odolné masivní dřevo je zárukou dlouhé životnosti kuchyně.  
  • Jsme místní firma. Působíme v okolí Pardubic a v celých Východních Čechách. Víte, od koho si kuchyň koupíte.
  • Poradíme Vám. Pomůžeme Vám vybrousit koncept budoucí kuchyně k dokonalosti.  


Našim regionem jsou hlavně tyto města: Pardubice, Chrudim, Hradec Králové, Kolín, Litomyšl, Vysoké Mýto, Havlíčkův Brod, Chotěboř, Poděbrady, Nymburk, Sadská, Praha, Čáslav, Kutná Hora, Říčany u Prahy, Český Brod, Hořice, Dvůr Králové nad Labem, Jičín, Náchod,

Fotogalerie:

Úložné prostory v kuchyniVyrobíme kompletní kuchyň na míruKuchyně z masivu jsou nadčasovéKvalitní řemeslné zpracování od Truhlářství Horyna je samozřejmostíKuchyně jsou připravené na moderní spotřebičeInteligentní otevírání polic je součástí moderní kuchyněKuchyně pro Pardubice a okolíDostatek prostoru je v moderní kuchyni důležitéKuchyň nejen pro PardubiceKaždý jednotlivý prvek kuchyně musí být bytelnýModerní a estetické doplňky kuchyní na míruUžijte si vaření v nové kuchyniBytelné provedení z masivuV kuchyni od truhlářství Horyna budete mít vše po ruceÚdržba kuchyně nemusí být náročnáPraktický bar patří k moderní kuchyniKuchyně na míru i do garsonkyI malá kuchyně nabízí mnoho prostoruKuchyně od místního truhlářství HorynaKuchyně z masivu nejen pro Pardubice a okolíStylová digestoř je součástí kuchyněÚtulná a zároveň praktická kuchyňKuchyně musí ladit s ostatním interiéremModerní kuchyně od Truhlářství HorynaModerní a čistý design kuchyní od truhlářství Horyna PardubiceKuchyně na míru od truhlářství Horyna PardubiceÚložné prostory jsou nepostradatelnéPraktické šuplíky Kvalitní osvětlení kuchyně je také důležitéI moderní design kuchyně musí být funkčníModerní dřez se hodí k čistému designu kuchyněPraktické kuchyně využijí každý kousek místaPořádek v nádobí musí být
Jídelní židle | Truhlářství | Jídelní stoly | Kuchyně na míru | Nábytek na míru | Masivní nábytek | Dubový nábytek
Nábytek pro dokonalé bydlení
(c) 2013 Design: Branický grafický ateliér a Tvorba INTERNETOvých stránek