KUCHYNĚ Z MASIVU

NEJEN PRO PARDUBICE

Kuchyně z masivu nejen pro Pardubice Kuchyně je nepostradatelným centrem domácnosti, kde se setkávají rodiny po generace. Kuchyně od Truhlářství Horyna uspokojí každého zákazníka.

SPRÁVNĚ ERGONOMICKY NAVRŽENÁ KUCHYNĚ VÁM UŠETŘÍ MÍSTO, ČAS I PENÍZE

Moderní kuchyně to už není pouze malé pracovní místo, shluk skříněk, poliček a kredence, jak jsme zvyklí vídat ve filmech pro pamětníky. Nyní se klade důraz na velkou a prostornou pracovní plochu, dostatek úložných prostor a celkovou funkčnost, která jde ruku v ruce s designem. Kuchyně se stala místem, kde netrávíme čas proto, abychom něco uvařili, ale aby nás vaření bavilo. Všechny tyto aspekty máme při návrhu kuchyně na paměti a řídíme se jimi. Kuchyně od Truhlářství Horyna jsou vyrobené pro konkrétní lidi s konkrétními potřebami.

Kuchyně na míru podle Vašich požadavků

Nezáleží na tom, jestli ve Vaší domácnosti v kuchyni kraluje žena nebo muž. Ani na tom, zda preferujete venkovský styl či jste spíše zastánci moderních linií. Naše Truhlářství Horyna zhotoví kuchyni na míru Vašemu interiéru tak, abyste se v ní cítili dobře a plně splňovala vše, co od ní očekáváte. Naše kuchyně jsou velice bytelné a vydrží generace strávníků. K jejich výrobě používáme masivní dřevo, které jsme schopni zpracovat v mnoha tvarech, designech i provedeních. Nezastaví nás ani individuální přání, malé, stísněné a zkosené prostory a nestandardní vestavěné spotřebiče.

Výhody kuchyně na míru

  • Navrhneme kuchyni přesně pro konkrétní interiér.
  • Nemusíte se smiřovat s kompromisy. Kuchyně bude přesně taková, jakou si budete přát.
  • Odolné masivní dřevo je zárukou dlouhé životnosti kuchyně.
  • Jsme místní firma. Působíme v okolí Pardubic a v celých Východních Čechách. Víte, od koho si kuchyň koupíte.
  • Poradíme Vám. Pomůžeme Vám vybrousit koncept budoucí kuchyně k dokonalosti.

Našim regionem jsou hlavně tyto města: Pardubice, Chrudim, Hradec Králové, Kolín, Litomyšl, Vysoké Mýto, Havlíčkův Brod, Chotěboř, Poděbrady, Nymburk, Sadská, Praha, Čáslav, Kutná Hora, Říčany u Prahy, Český Brod, Hořice, Dvůr Králové nad Labem, Jičín, Náchod

FOTOGRAFIE

NAŠE PRÁCE