Provozovna Voleč - t.: 777 280 880
více v kontaktech >>

E-SHOP
kuchyněpostelestoly / židlebalkóny

Dubové podlahy

Kvalitní dřevěná podlaha je jednou z nejlepších alternativ podlahové krytiny. Přírodní materiál nejenže skvěle vypadá, jednoduše se udržuje, ale má také nesporné izolační vlastnosti. Opravdu masivní dřevěná podlaha, kterou truhlářství Horyna nabízí, vydrží několik desetiletích a stále bude vypadat jako nová.

V sortimentu Truhlářství Horyna naleznete několik jakostí dubových podlah

Od těch výběrových až po 3. jakostní třídu. Nabízené masivní dubové podlahovky mají sílu 7, 12 nebo 22mm a jejich šířka je 65, 70, 105, 125 nebo150mm. Podlahovky Vám můžeme dodat v různých délkách, a to od 300 do 2450 mm. Podlahovky jsou kvalitně hoblované s perodrážkou po všech čtyřech hranách.

Námi nabízené podlahovky jsou tříděné podle sukatosti a kresby dřeva do čtyř skupin. Jelikož nejsou stržené hrany, dají se použít k výrobě spárovky, k obložení schodů, stěn, nebo přímo k pokládání, jako masivní dubová podlaha. Zboží je kvalitně vysušeno na 8 - 10% a baleno ve folii po cca 2m2.

Našim regionem jsou hlavně tyto města: Pardubice, Chrudim, Hradec Králové, Kolín, Lytomyšl, Vysoké Mýto, Havlíčkův Brod, Chotěboř, Poděbrady, Nymburk, Sadská, Praha, Čáslav, Kutná Hora, Říčany u Prahy, Český Brod, Hořice, Dvůr Králové nad Labem, Jičín, Náchod,

Jídelní židle | Truhlářství | Jídelní stoly | Kuchyně na míru | Nábytek na míru | Masivní nábytek | Dubový nábytek
Nábytek pro dokonalé bydlení
(c) 2013 Design: Branický grafický ateliér a Tvorba INTERNETOvých stránek