DUBOVÉ POSTELE

NEJEN PRO PARDUBICE

Poohlížíte se po nové dřevěné posteli?
Stará manželská postel se vám rozpadla, nebo se vám na ni špatně spí?
Chcete již konečně dřevěnou manželskou postel, ze které ráno vstanete svěží a odpočatí, bez bolesti zad, bez toho, aby jste byli celí rozlámaní?

V POSTELI TRÁVÍME JEDNU TŘETINU SVÉHO ŽIVOTA, NEZAHÁLEJTE S VÝBĚREM.

Přijďte se podívat k nám do naší vzorkové prodejny do obce Voleč u Pardubic, nedaleko Hradce Králové, nebo navštivte naší prodejnu v Praze Běchovicích. V obou našich prodejnách na vlastní oči uvidíte jaké bytelné dubové manželské postele dokážeme pro vás vyrobit.

Bytelné dubové manželské postele z naší výroby užívá již více 310 spokojených spáčů.

Vůbec nám nevadí jestli se ti spáči v noci různě budí, nebo s sebou všelijak melou. Ani to s tou naší dřevěnou postelí nehne, když lidé se sebou různě na posteli všelijak mlátí a převrací se, nebo dokonce jestli jsou náměsiční. Manželským postelím vyrobeným v naší truhlářské dílně, nevadí ani ti, co si rádi užívají různých postelových radovánek v jakékoliv intenzitě. Všechny manželské postele jsou vyráběny v té nejvyšší možné kvalitě s intenzivní výstupní kontrolou každého detailu a každé maličkosti. Postele vyrobené od nás nevydávají vrzavé a ani jiné strašidelné zvuky.

Kuchyně na míru podle Vašich požadavků

Našim vyrobeným dubovým manželským postelím tak věříme, že se nebojíme vám dát záruku ať na manželskou postel či na postel jednoduchou záruku 20 let. Jestli vám naše postel nevydrží alespoň 10 let, tak vám zdarma vyrobíme postel novou.

Vyrobíme pro vás postel z dubového dřeva, které je v našich podmínkách to dřevo nejušlechtilejší, nejkrásnější s velice výraznou kresbou. Hodnota dubového dřeva neklesá, oproti jiným masivům jako je olše a bříza nedávno ještě zvané jako dřevo plevelné. Takže ani vaše postel nebude klesat na ceně.

ZARUČENÁ KVALITA, V TRUHLÁŘSTVÍ HORYNA

Veškeré používané dřevo na výrobu dubových manžeslých postelí je pouze z tuzemských lesů, protože:
– dřevo z našich lesů patří mezi špičku v kvalitě a pevnosti
– rádi podporujeme český trh a dáváme tím našim lidem práci

Náš pracovní záběr jsou hlavně tyto města a okolí: Pardubice, Hradec Králové, Jaroměř, Náchod, Hořice v Podrkkonoší, Dvůr Králové nad Labem, Nymburk, Poděbrady, Chrudim, Litomyšl, Sadská, Český Brod, Praha, Kolín, Čáslav, Kutná Hora,

FOTOGRAFIE

NAŠE PRÁCE